přidat přidat k oblíbeným
Benešovi na cestách - cestování karavanem, popisy kempů, zážitky

Impressum

  Technické informace

 • Stránky byly konstruovány pro minimální rozlišení 800x600, lépe 1024x768 a vyšší
 • Pro bezchybný chod stránky potřebují zapnutý javascript
 • Korektní zobrazování těchto stránek bylo testováno v těchto prohlížečích: IE6, Mozilla 1.6, Firefox 1.5.0.5, Opera 9.00
 • V případě problémů se zobrazováním těchto stránek kontaktujte prosím autora
 • Uveďte prosím kromě popisu problému též verzi Vašeho OS, prohlížeče a rozlišení Vašeho monitoru - bez těchto informací nelze problém řešit
 • Použité technologie: html, css, javascript
 • Autorské právo

  Veškerý zveřejněný obsah na této webové stránce podléhá autorskému právu ( grafická úprava, články, vyobrazení, grafiky atd. ). Pro jakékoliv užívání, které není dle autorského práva dovoleno, není nutné obstarání písemného povolení od původního autora, je pouze slušnost tuto skutečnost oznámit původnímu autorovi. Toto se týká především rozmnožování, zpracování, překladů, uložení dat, úprav resp. reprodukce obsahu databází nebo jiných elektronických medií a systémů. Fotokopie a stahování internetových stránek se smí provádět pouze pro osobní, nikoliv pro obchodní potřebu.

  Právní připomínky

  V této internetové prezentaci se snažím o správný a aktuální stav připravených informací. Přesto nemohu plně vyloučit chyby nebo nejasnosti. Proto nepřebírám plnou zodpovědnost za aktuálnost, správnost, kompletnost nebo kvalitu uvedených informací. Za hmotné i nehmotné škody, které vzniknou přímo a nebo nepřímo používáním nebo nepoužíváním nabízených informací resp.za používání chybných a neúplných informací nenesu žádnou odpovědnost. Vyhrazuji si právo, části prezentace na internetu nebo celou prezentaci bez nějakého zvláštního upozornění změnit, doplnit, vymazat nebo zveřejnění na nějakou dobu částečně či úplně zrušit.

  Vyloučení zodpovědnosti

  Obsah propojených případně doporučených webových stránek nepovažujeme za vlastní majetek a v případě porušení práv na těchto stránkách nepřebíráme žádnou záruku. Autor proto výslovně prohlašuje, že v okamžiku propojení neobsahovaly odpovídající webové stránky žádné ilegální obsahy. Autor nemá žádný vliv na aktuální ani na budoucí ztvárnění stejně jako na obsahy doporučených webových stránek a užitečných propojení. Platí vyloučení odpovědnosti.

  Ochrana značky

  Zapsané značky patří právním vlastníkům. Ostatní značky a jména jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

  Odkazy

  Odkazy na tuto stránku uvítáme a až do odvolání je lze zřizovat bez výslovného povolení. Umisťování jednotlivých prvků nebo stránek do cizích rámců je povoleno s uvedením odkazu.

Copyright © 2007 Benešovi